• oferta terenów inwestycyjnych
  • Kompleks basenowo-rekreacyjny Delfin
  • Most na rzece Wiśle
  • Kopiec Kościuszki
  • Panorama miasta
Aktualności

VII MEMORIAŁ KRZYSZTOFA DOBROCHA W PIŁCE SIATKOWEJ

2014-04-01 08:41

dodano przez: Aleksandra

   W dniach 5.03.2014r i 12.03.2014r w Publicznej Szkole Podstawowej w Połańcu odbył się VII Memoriał Krzysztofa Dobrocha w piłkę siatkową. Turniej miał na celu uczczenie pamięci trenera oraz prekursora piłki siatkowej na terenie Połańca. Zapoczątkowana, wiele lat temu na terenie naszego miasta, piłka siatkowa do dziś cieszy się popularnością, zrzeszając dużą liczbę zawodników. Zawodom patronował Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec.
   Pierwszego dnia rywalizowały ze sobą dziewczęta i chłopcy z klas IV - „dwójki” i V - „trójki”, oraz dziewczęta z klas VI. W drugim dniu turnieju udział wzięły zaproszone drużyny chłopców ze Staszowa i Chobrzan, oraz reprezentacja naszej szkoły. Klasyfikacja  końcowa przedstawia się następująco:

DZIEWCZĘTA   KLASA  IV
I miejsce – Szydłowska Julia, Brzostowicz Aneta
II miejsce – Kozioł Wiktoria, Godzwon Agnieszka
III miejsce – Stanek Dominika, Pawłowska Karolina

CHŁOPCY  KLASA  IV
I miejsce – Roguz Bartosz, Tarka Maciej
II miejsce – Łąk Oskar, Śledź Bartosz
III miejsce – Smoleń Michał, Popielski Miłosz

DZIEWCZĘTA  KLASA  V
I miejsce – Paluch Karolina, Łygan Natalia, Wilk Julia
II miejsce – Sowa Paulina, Golonka Daria, Małek Karolina
III miejsce – Walczyk Aleksandra, Jarkowska Natalia, Wojdan Katarzyna

CHŁOPCY  KLASA  V
I miejsce – Łukaszek Filip, Trela Hubert, Sudoł Norbert
II miejsce – Duliński Michał, Bednarek Michał, Jabłoński Filip
II miejsce – Pytko Tomasz, Tutak Dawid, Wałcerz Michał

DZIEWCZĘTA  KLASA  VI
I miejsce – Anioł Magdalena, Sowińska Natalia, Nosek Karolina
II miejsce – Mazur Kamila, Michalczyk Klaudia, Pakuła Julia
III miejsceSroka Martyna, Bieniek Agata, Tomala Wiktoria

CHŁOPCY KLASA VI
I miejsce – PSP Chobrzany
II miejsce – PSP Połaniec (Sebastian Szymczak, Bartłomiej Sowiński, Daniel Jungiewicz,
Rafał Mamuszka, Kamil Wójcik, Łukasz Kutz)
III miejsce – PSP nr 2 Staszów

   Nagrody: puchary i medale ufundowane zostały jak co roku przez Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec. Zwycięskie drużyny otrzymały również pamiątkowe dyplomy. Turniej uatrakcyjniły swoim  występem dziewczęta z sekcji gimnastyki artystycznej, wykonując układ taneczny. Zapisany już w tradycję naszej szkoły turniej piłki siatkowej cieszył dużą popularnością wśród dzieci. Łącznie udział wzięło 110 zawodników.       

/Nauczyciele w-f PSP w Połańcu/

Powrót do poprzedniej
Spot 2019 Spot 2019 Inwestycje POŁANIEC DLA INWESTORÓW PLANY ROZWOJU Połaniec.TV Merkuriusz Połaniecki Kosynier - nasza ziemia połaniecka Nagrody i wyróżnienia Oferty pracy Połaniec.info Połaniec w mediach RADA SENIORÓW MŁODZIEŻOWA RADA MIEJSKA Interpelacje radnych INFRASTRUKTURA DROGOWA OCHRONA ŚRODOWISKA OŚWIATA I WYCHOWANIE REMONTY I BUDOWY OBIEKTÓW NA TERENIE MIASTA I GMINY POŁANIEC Lokalny biznes ŚDS WTZ KARTA SENIORA Dane pomiarowe powietrza Nieodpłatna Pomoc Prawna Budowa mostu na rzece Wiśle e-świętokrzyskie Pomoc zewnętrzna dla przedsiębiorców SIP województwa świętokrzyskiego system gospodarowania odpadami propozycje zadań publicznych badanie satysfakcji zgłoś usterkę WKU Sandomierz
Sonda

Proszę ocenić zmiany dotyczące funkcjonalności strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące estetyki strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące przejrzystości strony internetowej gminy

Kalendarz wydarzeń
Więcej wydarzeń
Newsletter
Mapa aktywności organizacji pozarządowych
 Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec. Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec.