• oferta terenów inwestycyjnych
  • Budowa mostu - fotorelacja
  • atrakcje turystyczne
  • UROCZYSTA INAUGURACJA KAMPANII PROMOCYJNEJ OFERTY INWESTYCYJNEJ
  • Place zabaw
Aktualności

„Malowana niedziela” dla Moniki Wawrzkiewicz

2019-04-15 12:29

Dodano przez: K.B.

14 kwietnia bieżącego roku w Galerii Echo w Kielcach odbyła się kolejna edycja akcji „Malowana Niedziela”. Jest to coroczna inicjatywa organizowana przez Echo dnia i Galerię Echo, której celem jest zbieranie środków finansowych dla najbardziej potrzebujących. Dla naszej Gminy tegoroczna edycja „Malowanej niedzieli” była wyjątkowa bowiem w tym roku pieniądze zbierano dla Moniki Wawrzkiewicz, mieszkanki naszej Gminy, która zmaga się z guzem mózgu oraz padaczką. Monika jest podopieczną Fundacji Miśka Zdziśka Błękitny Promyk Nadziei. Dodatkowo środki pieniężne zbierano również dla podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach. Do malowania pisanek wielkanocnych zasiadło wielu znanych mieszkańców całego województwa świętokrzyskiego. Gminę Połaniec reprezentowała Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej i Promocji Dominika Reichert. Wśród „malujących” znaleźli się m.in. Bogdan Wenta – Prezydent Kielc czy Kamil Suchański – przewodniczący Rady Miejskiej w Kielcach. Prócz malowania pisanek Wielkanocnych odbyła się licytacja przekazanych na ten cel przedmiotów. Gmina Połaniec przekazała na licytacje wiele gadżetów: obrazy, słodycze, stroiki świąteczne oraz misie z logo naszej gminy, które okazały się strzałem w dziesiątkę bowiem wszystko zostało zlicytowane w mgnieniu oka. W sumie podczas akcji udało uzbierać się 15 600 zł. Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, co jest bardzo budujące i pokazuje, że nie brakuje osób, które chcą pomagać. Jednocześnie w imieniu Moniki i jej rodziny prosimy o dalsze wsparcie w walce z chorobą.

 

Powrót do poprzedniej
POŁANIEC DLA INWESTORÓW PLANY ROZWOJU Połaniec.TV Merkuriusz Połaniecki Kosynier - nasza ziemia połaniecka Nagrody i wyróżnienia Oferty pracy Połaniec.info Połaniec w mediach RADA SENIORÓW MŁODZIEŻOWA RADA MIEJSKA INFRASTRUKTURA DROGOWA OCHRONA ŚRODOWISKA OŚWIATA I WYCHOWANIE REMONTY I BUDOWY OBIEKTÓW NA TERENIE MIASTA I GMINY POŁANIEC Lokalny biznes ŚDS WTZ KARTA SENIORA Dane pomiarowe powietrza Nieodpłatna Pomoc Prawna Budowa mostu na rzece Wiśle e-świętokrzyskie Pomoc zewnętrzna dla przedsiębiorców SIP województwa świętokrzyskiego system gospodarowania odpadami propozycje zadań publicznych badanie satysfakcji zgłoś usterkę WKU Sandomierz
Sonda

Proszę ocenić zmiany dotyczące funkcjonalności strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące estetyki strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące przejrzystości strony internetowej gminy

Kalendarz wydarzeń
Więcej wydarzeń
Newsletter
Mapa aktywności organizacji pozarządowych
 Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec. Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec.