• oferta terenów inwestycyjnych
  • Kompleks basenowo-rekreacyjny Delfin
  • Most na rzece Wiśle
  • Kopiec Kościuszki
  • Panorama miasta
Z prac Gminy

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 6 - LATKÓW

2020-06-26 08:55

Dodano przez Z.K Materiał nadesłany

Hej przedszkole ukochane
„Tak w przedszkolu było miło
Tyle czasu się tu spędziło
Dziś żegnamy swe przedszkole
Bo czas myśleć już o szkole”
 
W dniach 18.06, 22.06 i 23.06 2020r.odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków w grupach: Koniczynki, Kotki, Słoneczka, Skrzaty, Smerfy i Elfy, którzy od września wstąpią w szkolne progi
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i inni nauczyciele.
Na początku głos zabrała pani dyrektor Anna Kaniszewska. Powitała wszystkich obecnych na uroczystości, podsumowała pobyt dzieci w przedszkolu i złożyła w imieniu swoim, jak i pracowników serdeczne podziękowania i życzenia dla dzieci i rodziców. 
Następnie głos zabrały nauczycielki z grup: Koniczynki- p. Jolanta Marczewska i p. Joanna Kicińska, Kotki- p. Monika Szywała i p. Janina Sobierajska, Słoneczka- p. Monika Szywała i p. Bożena Laska, Skrzaty- p. Monika Mikoda, p. Justyna Kuś-Mazur i p. Marlena Kwapisz, Smerfy- p. Natalia Nalepa, i p. Marlena Witkowska, Elfy- p. Elżbieta Prajs i p. Arleta Cieślik. Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji, sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych oraz podziękowały dzieciom za wspólne lata nauki, zabawy i wspólnej pracy a rodzicom za angażowanie się w życie przedszkola i grupy.
 
Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Grupa „Elfy” również zatańczyła „poloneza”.  Wszyscy włożyli wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami. W grupach 5-6 letnich młodsi koledzy i koleżanki również przygotowali swój występ dla starszaków prezentując wiersz i piosenkę.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki, udzielali się aktywnie, za ich życzliwość i okazywaną pomoc. Rodzice w podziękowaniu otrzymali aniołki.
Rodzice również w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali dyrekcji, nauczycielom  grup oraz personelowi wspomagającemu za trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom oraz za angażowanie dzieci w przygotowanie wspaniałego występu pożegnalnego, jak również wielu innych uroczystości przedszkolnych, które zawsze kończyły się wielkimi brawami.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy, książki oraz nagrody – niespodzianki.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. 
Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)
 
Arleta Cieślik

 

 
Powrót do poprzedniej
Spot 2019 Spot 2019 Inwestycje POŁANIEC DLA INWESTORÓW PLANY ROZWOJU Połaniec.TV Merkuriusz Połaniecki Kosynier - nasza ziemia połaniecka Nagrody i wyróżnienia Oferty pracy Połaniec.info Połaniec w mediach RADA SENIORÓW MŁODZIEŻOWA RADA MIEJSKA Interpelacje radnych INFRASTRUKTURA DROGOWA OCHRONA ŚRODOWISKA OŚWIATA I WYCHOWANIE REMONTY I BUDOWY OBIEKTÓW NA TERENIE MIASTA I GMINY POŁANIEC Lokalny biznes ŚDS WTZ KARTA SENIORA Dane pomiarowe powietrza Nieodpłatna Pomoc Prawna Budowa mostu na rzece Wiśle e-świętokrzyskie Pomoc zewnętrzna dla przedsiębiorców SIP województwa świętokrzyskiego system gospodarowania odpadami propozycje zadań publicznych badanie satysfakcji zgłoś usterkę WKU Sandomierz
Sonda

Proszę ocenić zmiany dotyczące funkcjonalności strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące estetyki strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące przejrzystości strony internetowej gminy

Kalendarz wydarzeń
Więcej wydarzeń
Newsletter
Mapa aktywności organizacji pozarządowych


Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec.                          Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec.