Logo Miasta i Gminy Połaniec
Powróć do: Przydatne Linki

CYFROWA GMINA

Baner z logotypami Funduszy Europejskich Polski Cyfrowej  Flaga Polski logotyp miasta i gminy Połaniec oraz logotyp unii europejskiej. U dołu napis Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19logo-Cyfrowa-Gmina Gmina Połaniec uzyskała wsparcie finansowe w wysokości 99 999,75 złotych w ramach programu "Cyfrowa Gmina", które zostało przeznaczone na zadania związane z cyberbezpieczeństwem.

Program ma na celu wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa. Ubiegając się o dotację, gmina Połaniec mogła otrzymać maksymalnie 100 tyś złotych. Maksymalne wsparcie było obliczane w oparciu o dwa kryteria – liczbę mieszkańców oraz wartość współczynnika G, który zależy od wysokości dochodów podatkowych danej jednostki samorządu terytorialnego.

Dofinansowanie, które otrzymało Miasto i Gmina Połaniec w ramach programu „Cyfrowa Gmina” zostanie przeznaczone na: ujednolicenie posiadanego sprzętu komputerowego połączonego z wymianą najstarszych komputerów, edukację cyfrową z cyberbezpieczeństwa, dostosowanie strony internetowej do obowiązujących wymogów i standardów oraz utrzymanie posiadanych systemów bezpieczeństwa.

Niniejsza strona internetowa Miasta i Gminy Połaniec została częściowo sfinansowana z programu "Cyfrowa Gmina" w kwocie: 2 850,00 zł.

 

 

Pliki do pobrania:

Plakat Cyfrowa Gmina
Format: pdf, 430.45 kB