Logo Miasta i Gminy Połaniec

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt. Niech świąteczny czas spędzany w rodzinnym gronie mija bez trosk i zmartwień jednocześnie przynosząc Państwu dużo zdrowia, miłości i nadziei.

Na zbliżający się Nowy Rok 2025 życzymy, aby Państwa najskrytsze marzenia zmieniały się w rzeczywistość. Niech nadchodzący czas przywróci poczucie bezpieczeństwa, pewność lepszego jutra oraz daje siłę na budowanie lepszego świata.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Połańcu - Małgorzata Walenciak

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Benedykt Nowak

 

Zyczenia swiateczne grafika ze swietami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności