Logo Miasta i Gminy Połaniec

Będzie bezpieczniej w Zespole Placówek Oświatowych w Ruszczy. Umowa na system włamaniowy i monitoring zawarta z wykonawcą

Szkoła uczy i wychowuje…, ale i dba o bezpieczeństwo. W sposób szczególny placówki oświatowe narażone są na akty wandalizmu, włamania i kradzieże. Jednym z najprostszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie tego typu obiektów przed różnego rodzaju zagrożeniami, jest inwestycja w profesjonalny system.  Zespół Placówek Oświatowych w Ruszczy zostanie wyposażony w urządzenia monitorowania.  

W dniu 16.08. 2022r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu zawarta została umowa pomiędzy Burmistrzem Miasta i Gminy Połaniec – Jackiem, Benedyktem Nowakiem a wykonawcą zadania Prezesem Zarządu – Romualdem Garczewskim na „Zakup i montaż systemu włamaniowego oraz systemu monitoringu wizyjnego w Zespole Placówek Oświatowych w Ruszczy”. Termin realizacji zamyka się datą 10.09. 2022r. Kwota zadania to 32 500, 00 zł. Przy zawieraniu aktu obecna była skarbnik – Pani Małgorzata Żugaj, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Ruszczy – Pani Małgorzata Łukaszek, sołtys miejscowości Ruszcza – Marian Machniak, inspektor w urzędzie – Mariusz Droś. Podczas spotkania dyskutowano również na tematy bieżące szukając najwłaściwszych rozwiązań.


Galeria zdjęć

dsc_5455 dsc_5459 dsc_5461 dsc_5466 dsc_5467 (1) dsc_5467 dsc_5470 (1) dsc_5470 dsc_5473
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności