Logo Miasta i Gminy Połaniec

Bieg Niepodległości - Biegnę dla Niepodległej!

Po raz kolejny podczas obchodów Święta Niepodległości stowarzyszenie Running Połaniec zorganizowało towarzyski Bieg Niepodległości - Biegnę dla Niepodległej, którego trasa przebiegała ulicami naszego miasta.

O godzinie 11.00 Pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki zebrała się duża grupa ludzi, nie tylko biegających. Po odśpiewaniu Hymnu Polski, złożeniu kwiatów Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu o godz. 11.11 wystartowało bieg uroczystą salwą z muszkietów. Był to spokojny bieg, więc każdy choć trochę biegający poradził sobie bez problemu.

Uczestnicy Biegu dla Niepodległej ubrani w narodowe barwy, z flagą w dłoni nadali temu wydarzeniu uroczysty charakter.

 

Galeria zdjęć

3 l4 l3 l2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności