Logo Miasta i Gminy Połaniec

"Cudownych Rodziców Mam" Dzień Mamy i Taty w Warsztacie Terapii Zajęciowej

7 czerwca w naszym Warsztacie odbył się Dzień Mamy i Taty – który jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatków, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. 

Naszych wspaniałych gości- rodziców podopiecznych powitała uroczyście Kierownik WTZ Joanna Dziedzic, która podziękowała wszystkim za przybycie i zaprosiła na występ przygotowany przez podopiecznych, którzy pragnęli podziękować swoim rodzicom za trud wychowania, miłość, cierpliwość okazywaną każdego dnia.

Rodzice nie kryli wzruszenia i była to dla nich emocjonalna chwila, w której wszyscy wspólnie uczestniczyliśmy. 

Każde dziecko wręczyło swojemu rodzicowi piękną pamiątkę – kwiatuszka ze swoim zdjęciem, która wszystkim bardzo się spodobała.

Kierownik WTZ Joanna Dziedzic pogratulowała wszystkim podopiecznym pięknego występu, który dostarczył wielu radości i wzruszeń. 

Słowa podziękowania skierowała do Beaty Jungiewicz i Małgorzaty Misiak za przygotowanie scenariusza i oprawy muzycznej oraz całej kadrze za ogrom pracy włożonej w przygotowanie dzisiejszej imprezy.

To piękne i wyjątkowe święto było również okazją do wspólnej integracji naszych rodziców, wymianę myśli, poglądów i przeżyć przy poczęstunku –grillu i pysznych słodkościach.

Galeria zdjęć

DSC09346 DSC09349 DSC09352 DSC09357 DSC09363 DSC09366 DSC09370 DSC09376 DSC09378 DSC09382 DSC09384 DSC09389 DSC09397 DSC09402 DSC09407 DSC09418 DSC09451 DSC09453
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności