Logo Miasta i Gminy Połaniec

Cyberbezpieczny samorząd

Gmina Połaniec otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" ze środków Funduszy Europejskich Na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC).

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd"

  • Nazwa projektu: "Wzmocnienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec"
  • Całkowita wartość projektu: 977 011,00 zł.
  • Kwota dofinansowania: 850 000,00 zł.

Celem projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji jednostek samorządu terytorialnego (JST) poprzez wzmacnianie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na szereg działań mających na celu wzmocnienie bezpieczeństwa cyfrowego urzędu, w tym szkolenia pracowników oraz zakup niezbędnego sprzętu i oprogramowania.

Realizację projektu zaplanowano na lata 2024-2026.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: Cyberbezpieczny Samorząd – Centrum Projektów Polska Cyfrowa – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności