Logo Miasta i Gminy Połaniec

,, Dziadkowie na medal – wnuki na pełen gaz''

26 sierpnia 2025 roku w Muszli Koncertowej w Połańcu odbył się radosny piknik rodzinny zorganizowany przez grupę nieformalną „Super Dziadkowie” pod hasłem ,,Cieszmy się życiem razem z wnukami - różne pokolenia , a radość ta sama '' przy wsparciu Stowarzyszenia Klub Seniora Megawat w Połańcu.  

 Projekt ten powstał dzięki wsparciu Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodkiem Działaj Lokalnie ,,Farma'' w Osieku.

 Wydarzenie  było pięknym zwieńczeniem pierwszej części projektu skierowanego do wnuków naszych połanieckich seniorów.

Składamy serdeczne podziękowania całej grupie organizacyjnej: Irenie Pietryce, Kazimierze Gaj, Jadwidze Stępień i Stanisławie Imiołek.

Szczególne wyrazy uznania kierujemy do naszej koleżanki Ireny Pietryki koordynatorki projektu, która wykonała tytaniczną pracę, by ten projekt mógł zaistnieć, której ogromne zaangażowanie, pracowitość i serce włożone w przygotowanie wydarzeń sprawiły, że piknik jak i warsztaty były nie tylko doskonale zorganizowane, ale przede wszystkim pełne ciepła, radości i międzypokoleniowej integracji.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi mogliśmy przeżyć niezapomniane chwile w gronie rodzin, przyjaciół i wnuków, ciesząc się tym, co najważniejsze – byciem razem.

Dziękujemy także:  Jolancie Miaz, Teresie Mrozik za kreatywną organizację warsztatów plastycznych. Ogromne brawa należą się również Bożenie Lasce, która wprowadziła dzieci w świat dawnych gier i zabaw – te warsztaty okazały się prawdziwym hitem, budząc wiele radości i śmiechu.

Nie możemy zapomnieć o naszych niezastąpionych panach – Julianie Jazgarze i Władysławie Stępniu, którzy z wielkim zaangażowaniem zadbali o przygotowanie pysznego popcornu, stanowiącego atrakcję wszystkich spotkań. Dziękujemy również Marianowi Godzwonowi  naszemu klubowemu  fotografowi oraz koleżankom wspierającym nasze działania.

Cały cykl warsztatów był strzałem w dziesiątkę – dzieci świetnie się bawiły, rozwijały swoje pasje i z radością uczestniczyły w kolejnych zajęciach. Na zakończenie każdy mały uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, drobny upominek a dodatkową niespodzianką były lody i wspólna pizza, które sprawił , że ten dzień na długo pozostanie w pamięci najmłodszych. Cały projekt pokazał, że wspólne działanie seniorów i wnuków to najlepsza recepta na radość i integrację. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego sukcesu – razem tworzymy piękne wspomnienia!

 

Galeria zdjęć

DSC_0201 DSC_0199 DSC_0203 DSC_0207 DSC_0212 DSC_0218 DSC_0197 DSC_0224 DSC_0198 DSC_0226 DSC_0228 DSC_0230 DSC_0231 DSC_0232 DSC_0235 DSC_0236 DSC_0237 DSC_0238 DSC_0242 DSC_0244 DSC_0246 DSC_0248 DSC_0250 DSC_0253 DSC_0256 DSC_0257 DSC_0259 DSC_0261 DSC_0265 DSC_0267 DSC_0273 DSC_0276 DSC_0279 DSC_0281 DSC_0282 DSC_0288 DSC_0295 DSC_0298 DSC_0299 DSC00168 DSC_0300 DSC_0303 DSC00157 DSC00126
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności