Logo Miasta i Gminy Połaniec

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

10 MAJA DZIEŃ PRACOWNIKA GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej Władze Samorządowe Miasta i Gminy Połaniec, składają wszystkim Pracownikom gospodarki komunalnej najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania i wdzięczności za codzienny trud, zaangażowanie i odpowiedzialność
w realizowaniu zadań na rzecz lokalnej społeczności.

To właśnie Wy – często niewidoczni, ale niezwykle potrzebni – dbacie o to, aby mieszkańcy mogli codziennie korzystać z wygodnej infrastruktury. Zawód, który wykonujecie, to nie tylko praca, ale służba – wymagająca dyspozycyjności, odporności na warunki atmosferyczne i dużej odpowiedzialności.

Z okazji Waszego święta życzymy przede wszystkim zdrowia, siły, wytrwałości i nieustającej satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie spełnienia, szacunek ze strony społeczności i radość z tego, co wspólnie tworzycie.

Z wyrazami uznania i szacunku

Jacek Benedykt Nowak

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec

Dzień Komunalnika

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności