Logo Miasta i Gminy Połaniec

Integracyjny trening nordic walking

25 września bieżącego roku w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XXIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin Warsztat Terapii Zajęciowej zaprosił uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu wraz z Kierownik Anną Konat do wspólnego udziału w marszu Nordic Walking.

To świetna okazja, by pokazać wszystkim jak spędzać czas na świeżym powietrzu, wzmacniać swój organizm i poprawić ogólną kondycję fizyczną. 

Marsz Nordic Walking jest świetną okazją do wspólnej integracji społeczności lokalnej. 

Wszystkich zaproszonych gości przywitała Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Połańcu Joanna Dziedzic, która życzyła zebranym miłego spacerowania i bezpiecznego dotarcia do celu.

Marsz rozpoczął się spod budynku WTZ i przebiegał ulicami naszego miasta.

Koniec trasy nastąpił na Kopcu Kościuszki w Połańcu, gdzie uczestnikom marszu zostały wręczone dyplomy za udział przez Kierownik WTZ Joannę Dziedzic.

Następnie każdy mógł poczęstować się pajdą wiejskiego pysznego chleba ze smalcem i ogórkiem. 

Opiekunami i koordynatorami trasy była Anna Chyla-Wszołek oraz Beata Jungiewicz z WTZ Połaniec. 

Dziękujemy bardzo Panu Markowi Chyli - Piekarnia Alma z Turska Wielkiego za przepyszny wiejski chleb.

 

Galeria zdjęć

1695975452900 1695975452917 1695975452931 1695975452958 1695975452989 1695975453006 1695975453057 1695975453074 1695975453089 1695975685017 1695975685141 1695975685277
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności