Logo Miasta i Gminy Połaniec

Jest porozumienie na dofinansowanie budowy systemu monitoringu

Banner w kolorze niebieskim na którym znajduje się po lewej stronie flaga Polski w kolorach Biało Czerwonych po środku znajduje się logo Razem Bezpieczniej na którym widać cztery trzymające się ręce w kolorach szaro zółtym po prawej stronie znajduje się godło Polski Orzeł Biały na czerwonym tle. 18 października 2022 r. wojewoda świętokrzyski - Zbigniew Koniusz zawarł porozumienie z gmina Połaniec, podpisane przez burmistrza – Jacka Benedykta Nowaka w sprawie powierzenia zadania oraz ustalenia praw i wzajemnych obowiązków w ramach realizacji w 2022 r. rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022- 2024.

Przedmiotem zawartego porozumienia jest dofinansowanie przez wojewodę wykonania przez Gminę projektu pn. „Wzmocnienie bezpieczeństwa w miejscach publicznych poprzez budowę systemu monitoringu na terenie Miasta i Gminy Połaniec” realizowanego w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022- 2024. Termin realizacji zadania ustalono do dnia 31.12.2022r. dotacja celowa na w/w zadanie wyniesie 100 000, 00 zł, wkład własny Gminy 13 637, 00 zł. Całkowity koszt zatem wyniesie 113 637, 00 zł.

Na zdjęciu burmistrz Miasta i Gminy Połaniec podpisujący umowę oraz Wojewoda Świętokrzyski który podpisuje umowę 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności