Logo Miasta i Gminy Połaniec

Podpisanie umowy „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Połaniec – Łęg”

W dniu 17 listopada 2022 roku w Urzędzie Miasta i Gminy doszło do podpisania umowy pomiędzy Gminą Połaniec reprezentowaną przez burmistrza Jacka Benedykta Nowaka, a wykonawcą zadania – Zakładem Transportu Energetyki Połaniec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, którego reprezentuje Ryszard Andrzej Gad – Prezes Zarządu na zadanie pod nazwą „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Połaniec – Łęg”

Termin realizacji zadania do dnia 7 grudzień 2022 roku.

Kwota przedmiotowego zadania to 145 269,15 zł brutto.

Przy zawarciu umowy obecni byli: zastępca Burmistrza Jarosław Kądziela, kierownik Referatu Techniczno – Inwestycyjnego Danuta Bobrowska, Małgorzata Żugaj - skarbnik, Artur Zając – Dyrektor do Spraw Usługowych, Małgorzata Hyla – specjalista, Radosław Pluciński – Inspektor do Spraw Drogownictwa oraz Krzysztof Zając - radny Rady Miejskiej.

Gmina Połaniec otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Połaniec – Łęg. Dofinansowanie z budżetu Województwa Świętokrzyskiego zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

Zadanie ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców i zapewnienie spójności terytorialnej miejscowości i gminy. Tym samym planowana przebudowa drogi wewnętrznej wpłynie na poprawę stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz podniesienie standardu technicznego drogi.

Galeria zdjęć

na zdjęciu 9 osób przy podpisaniu umowy na zdjęciu prezes Ryszard Andrzej Gad - prezes zarządu oraz po lewej Małgorzata Hyla - specjalista na zdjęciu 4 osoby przy podpisaniu umowy Inspektor do spraw budownictwa, Małgorzata Hyla - specjalista, prezes Ryszard Andrzej Gad, na zdjęciu 9osób którzy byli obecni podczas podpisania umowy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności