Logo Miasta i Gminy Połaniec

Podpisano umowę na dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Miasta i Gminy Połaniec do Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Mielcu

W dniu 24 sierpnia 2023 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu została podpisana umowa na "Dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2023/2024 do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z siedzibą w Mielcu".

Umowę w imieniu Gminy Połaniec podpisał Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, natomiast w imieniu Wykonawcy umowę podpisała Pani Justyna Wiącek - Wojtal reprezentująca firmę DEWUTRANS Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w miejscowości Ossala.

W spotkaniu udział wzięli również Skarbnik Gminy Połaniec Pani Małgorzata Żugaj oraz pracownik referatu Organizacyjnego, Komunikacji i Spraw Społecznych Pani Weronika Janowska.

Niepełnosprawne dzieci w roku szkolnym 2023/2024 będą dowożone i odwożone z terenu Miasta i Gminy Połaniec do Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Mielcu. Opiekę nad dziećmi w czasie dowozu i odwozu będzie sprawować dwóch opiekunów. Szacunkowa liczba dziennych kilometrów jakie będzie pokonywał pojazd dowożący dzieci na trasie dom- szkoła – dom to ok. 200 km. 

Zgodnie z umową łączna wartość umowy w całym okresie jej obowiązywania nie może przekroczyć kwoty 108 000,00 zł. 

Galeria zdjęć

DSC_5418 DSC_5425 DSC_5421 DSC_5430
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności