Logo Miasta i Gminy Połaniec

Jowita Macias z Warsztatu Terapii Zajęciowej medalistką Świętokrzyskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Końskich

Złoto i Srebro dla Jowity Macias - 22 kwietnia w Końskich został rozegrany Świętokrzyski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. Nasza Jowita zdobyła dwa medale w stylu dowolnym i grzbietowym na 25m. Dzisiaj w naszym Warsztacie serdeczne Gratulacje złożyli Jowicie p.o Kierownika WTZ Joanna Dziedzic, cała kadra, koledzy i koleżanki nagrodzili jej sukces gromkimi brawami życząc kolejnych medali i bicia kolejnych rekordów. Szczególnie dumny był Jerzy Misiak, trener naszej grupy pływaków, uczestników, która sukcesywnie uczęszcza na basen kryty Delfin w Połańcu    .

Jowita Macias reprezentuje klub Olimpiad Specjalnych "Grom" pod kierownictwem Agnieszki Jewiarz.

Organizatorami wydarzenia byli: Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Świętokrzyskie, Klub Olimpiad Specjalnych "Olimpijczyk" Końskie, a współorganizatorami Towarzystwo Wspierania Rozwoju Powiatu "Wszechnica Konecka" w Końskich oraz  Warsztat Terapii Zajęciowej przy TWRP "Wszechnica Konecka" w Końskich.

Imprezę wspiera Urząd Miasta i Gminy w Końskich oraz konecka Pływalnia Miejska. W sportowych zmaganiach udział wzięło około 80 sportowców z niepełnosprawnościami oraz ich 35 trenerów, a także opiekunów. W Mityngu mogli brać udział zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną będący członkami danego Klubu Olimpiad Specjalnych.

Galeria zdjęć

1682407068340 1682407068377 1682407068407 1682407068433 1682407068453 1682407068471 1682407068489 1682407068503 1682407068517 1682407068532 1682407068544 1682407068557 1682407068573 1682407068589
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności