Logo Miasta i Gminy Połaniec

Kajman Połaniec - rekordowe wyniki na zakończenie sezonu

13 grudnia 2025 roku na warszawskiej pływalni WUM rozegrano zawody pływackie z cyklu „Od Młodzika do Olimpijczyka”, które były jednym z ostatnich sprawdzianów formy w kończącej się części sezonu.

Barwy klubu reprezentowali Bartosz Cieślik oraz Gabriel Kosowicz. Obaj zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy, zdobywając medale oraz ustanawiając nowe rekordy okręgu.

Bartosz Cieślik dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, zwyciężając w konkurencjach 100 m stylem klasycznym oraz 100 m stylem motylkowym. Start na dystansie motylkowym przyniósł mu dodatkowo rekord okręgu, który od teraz wynosi 1:10,99.

Gabriel Kosowicz sięgnął po dwa srebrne krążki w wyścigach na 100 m i 200 m stylem grzbietowym. Szczególnie udany okazał się dystans 200 m, gdzie czas 2:24,85 zapewnił mu nowy rekord okręgu.

Tak znakomite rezultaty są świetnym zwieńczeniem sezonu oraz dowodem zaangażowania i systematycznej pracy zawodników oraz trenerów. Z dużą dumą patrzymy na osiągnięcia naszych reprezentantów i z nadzieją oczekujemy kolejnych startów.

Galeria zdjęć

600216708_1161660032793777_6328722545365675403_n 600305096_1161660016127112_7126033531220776428_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności