Logo Miasta i Gminy Połaniec

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza do świata kolorów, tradycji i niezwykłej kreatywności!

W dniach 24 - 26 marca w CKiSz otwarta będzie wystawa Palm Wielkanocnych wykonanych przez rodziny, KGW i instytucje w ramach konkursu plastycznego na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną". Każda palma jest inna, każda zachwycająca i stworzona z sercem.

Spośród 17 wyjątkowych Palm Wielkanocnych komisja konkursowa wybierze najpiękniejsze. Państwo również możecie wybrać swojego faworyta i nagrodzić wykonawców w nowej kategorii konkursowej OPEN. Wystarczy przyjść do Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, obejrzeć wystawę i oddać swój głos na wybraną palmę. Na państwa głosy czekamy do 26 marca 2026. 

  • Przyjdź, zobacz i zachwyć się!
  • Odkryj kunszt i wyobraźnię twórców!
  • Wybierz swoją ulubioną palmę i oddaj głos!

Niech to będzie wspólne święto tradycji, piękna i lokalnej twórczości!
Zabierz rodzinę i znajomych – pokażmy, jak potrafimy wspierać to, co nasze

  • Twój głos ma znaczenie!

Finał konkursu, ogłoszenie wyników we wszystkich kategoriach oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 29 marca w Kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Połańcu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności