Logo Miasta i Gminy Połaniec

Turniej w bule dla mieszkańców

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec do udziału w Turnieju w Bule o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec! 

W ramach „Kościuszkowskiego Maja" spotkajmy się na wspólnej sportowej rywalizacji i dobrej zabawie na świeżym powietrzu! 

 13 maja 2026 r.
 Godzina 17:00
 Muszla koncertowa w Połańcu

 Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 11 maja:
 w kasie CKiSz
 telefonicznie: 15 865 09 17 wew. 45

Nie trzeba być zawodowcem — liczy się dobra atmosfera, celne rzuty i wspólna zabawa! 

Do zobaczenia na turnieju! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności