Mikołajki w świetlicy wiejskiej w Okrągłej – radosne święto, które połączyło pokolenia
5 grudnia w świetlicy wiejskiej w Okrągłej odbyło się wyjątkowe wydarzenie mikołajkowe przygotowane dla dzieci z sołectwa Luszyca–Okrągła oraz ich rodzin. Wydarzenie poprowadził animator, który zapewnił dzieciom wiele aktywności i zabaw w świątecznej atmosferze. Kulminacyjnym momentem wydarzenia była wizyta Świętego Mikołaja
Zorganizowane Mikołajki okazały się czymś więcej niż tylko zabawą. Wydarzenie zintegrowało lokalną społeczność, wzmocniło więzi między mieszkańcami różnych pokoleń, stworzyło dzieciom bezpieczną i radosną przestrzeń do świętowania, wywołało wiele pozytywnych emocji i wspomnień, zwłaszcza dzięki fotobudce i wizycie św. Mikołaja.
Serdeczne podziękowania kierujemy do przybyłych gości:
Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec – Pana Jacka Benedykta Nowaka,
Przewodniczącej Rady Miejskiej w Połańcu – Pani Małgorzaty Walenciak,
a także przedstawiciela Centrum Usług Społecznych w Połańcu – Pana Jacka Piwowarskiego.
Inicjatywa Społeczna zrealizowana została w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych w Połańcu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.
