Logo Miasta i Gminy Połaniec

Młodzi i chętni do pracy

Połaniecki magistrat kontynuuje program pn. „Wakacyjna praca dla młodzieży”, który ma pomóc zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Celem jest - wykorzystanie potencjału młodzieży oraz ich zaangażowania do pracy, zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży, zapoznanie z funkcjonowaniem jednostek organizacyjnych Gminy czy przygotowanie młodzieży do podjęcia w przyszłości stałej pracy oraz wyrobienie dbałości o dobro wspólne i szacunku do pracy innych. W dniu dzisiejszym kolejna czwórka: Władysław, Łukasz, Jakub i Łukasz zawarli umowy na spotkaniu z Burmistrzem Miasta i Gminy Połaniec – Jackiem Benedyktem Nowakiem. Swoją wakacyjną pracę będą wykonywać w takich jednostkach jak: Centrum Kultury i Sztuki, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka.

          Jak zapowiedział burmistrz, Jacek Benedykt Nowak  - będziemy kontynuować ten pomysł. Liczymy, że z każdym kolejnym rokiem, chętnych będzie coraz więcej, a w przyszłym roku zgłoszą się nowe osoby. Poprosił również młodzież o spotkanie końcowe, aby samorząd wiedział jak wzbudzić zainteresowanie młodych na przyszłość. Cenne uwagi bowiem zawsze są niezbędne do wdrożenia kolejnych edycji programu. Podczas spotkania Burmistrz Miasta i Gminy - Jacek Benedykt Nowak oraz Pani – Jadwiga Wójcicka, inspektor w Urzędzie Miasta i Gminy wręczyli identyfikatory i gadżety połanieckie, po czym każdy z uczestników udał się do odpowiedniej placówki. Umowa potrwa do 29.08.2022r.

Galeria zdjęć

dsc_5420 dsc_5421 dsc_5425 dsc_5428 dsc_5438 dsc_5442 dsc_5444 dsc_5446 dsc_54531
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności