Logo Miasta i Gminy Połaniec

Enea Połaniec po raz kolejny przekazała mieszkańcom środki do dezynfekcji

Dwieście litrów płynu do dezynfekcji przekazała Enea Elektrownia Połaniec na rzecz jednostek podległych połanieckiej gminie. Jest to kolejny gest pomocy, w ramach którego energetyczna spółka wspiera mieszkańców Połańca i najbliższe otoczenie.

Pandemia koronawirusa pokazała jak ważna jest higiena rąk i stosowanie dezynfekcji. Aby uchronić się przed wirusami i bakteriami zasady te dalej stosowane są w zakładach pracy, miejscach publicznych, urzędach, szkołach i innych placówkach.

  •  Dobrze wiemy, że zachowywanie podstawowych zasad i środków ochrony osobistej jest nadal aktualne i równie ważne, dlatego nasza spółka w odpowiedzi na wniosek gminy Połaniec przekazała płyny do dezynfekcji, które trafią do wszystkich podległych jej placówek. Cieszę się, że Enea Połaniec przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w naszym mieście – powiedziała Agnieszka Wojdan, prezes Enei Elektrowni Połaniec.

Przekazane 4 listopada środki ochrony osobistej, w postaci 200 litrów płynu do dezynfekcji rąk, odebrał Jacek Benedykt Nowak, burmistrz Miasta i Gminy Połaniec

  •  Po raz kolejny dziękuję Enei Elektrowni Połaniec, za okazane wsparcie. Przekazane środki przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz pomogą kształtować dobre nawyki oraz świadomość, że higiena rąk i środki do dezynfekcji realnie eliminują ryzyko zachorowalności na choroby takie jak COVID-19 czy grypa – powiedział Jacek Benedykt Nowak – burmistrz Połańca.

na zdjęciu znajduje się pracownik elektrowni w połańcu, który trzyma w ręce płyn do dezynfekcji rąk, obok niego po lewej stronie biały samochód 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności