Logo Miasta i Gminy Połaniec

Olaf Tomasik ze złotym medalem i tytułem Mistrza Polski!

Niesamowite wieści z ringu! Olaf Tomasik, wywalczył tytuł Mistrza Polski Kadetów w Boksie Olimpijskim!   
To ogromny sukces, na który Olaf ciężko pracował każdym treningiem, litrami wylanego potu i niezwykłą determinacją. Pokazał nie tylko wielką klasę sportową, ale i prawdziwy charakter wojownika! Dumą napawa fakt, że tak utalentowani młodzi ludzie występują na arenie ogólnokrajowej.

Wielkie brawa i gratulacje kierujemy do samego Olafa, jego trenerów oraz wszystkich, którzy wspierali go na drodze do tego triumfu. Życzymy kolejnych sukcesów i pasów mistrzowskich!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności