Logo Miasta i Gminy Połaniec

Partnerstwo społeczne szansą na kulturalny rozwój lokalnej społeczności

Enea Elektrownia Połaniec  S. A. mocno wspiera rozwój lokalnej społeczności  w zakresie kulturalnym i artystycznym. Współpraca przedsiębiorstwa energetycznego i instytucji kultury to szansa na realizację ciekawych wydarzeń kulturalnych z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych takich jak: Dni Połańca, II Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Pożegnanie z Truskawką, Dzień Energetyka, Dożynki Powiatowe i Gminne. Dzięki kreatywnym działaniom i wielowymiarowemu partnerstwu społecznemu z Enea Elektrownia Połaniec S.A., możliwy jest rozwój Orkiestry Dętej działającej w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

To wyjątkowa grupa złożona z pasjonatów muzyki w różnym wieku, których łączy miłość do muzyki. Orkiestra działająca w CKiSz pod batutą kapelmistrza Andrzeja Stawińskiego stanowi prawdziwie, wielopokoleniowe zaplecze muzyczne, propagujące piękno melodii w formie instrumentalnej. Licząc na dalszą współpracę dziękujemy Enea Elektrownia Połaniec S.A za możliwość artystycznego rozwoju i występy w ramach wydarzeń wspartych partnerstwem społecznym.  

/CKiSz/

Galeria zdjęć

zdjęcie robione z lotu ptaka, na fotografii grupa osób siedzy na leżakach na zdjęciu grupa mażoretek prezentuje układ na zdjęciu uczestnicy imprezy organizowanej przez grupę Enea na zdjęciu orkiestra na scenie na zdjęciu tłum czekający przy barierkach na zdjęciu orkiestra gra w niebieskich kapeluszach Enea zdjęcie z perspektywy konsoli sterującej dzwięk na zdjęciu orkiestra gra na instrumentach na zdjęciu geupa osób siedzy na niebieskich leżakach na zdjęciu występ zespołu (solistka i orkiestra)- kultura dodaje skrzydeł na zdjęciu orkiestra gra w niebieskich kapeluszach Enea zdjęcie z lotu ptaka wydarzenia grupy Enea na muszli koncertowej w Połańcu na zdjęciu występ orkiestry na scenie na zdjęciu duet śpiewa a za nimi na drugim planie gra orkiestra na zdjęciu orkiestra gra w niebieskich kapeluszach Enea
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności