Logo Miasta i Gminy Połaniec

Piknik ekologiczny „Spotkanie z ekologią” oraz działania proekologiczne w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu od lat angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych wśród uczniów. Jednym z ważnych wydarzeń promujących ekologię w szkole był dzisiejszy  piknik ekologiczny "Spotkanie z ekologią".

Piknik stanowił doskonałą okazję do wspólnej nauki i zabawy w duchu ekologii. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak prawidłowo segregować odpady, oszczędzać wodę i energię oraz jak dbać o lokalne środowisko naturalne.

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu realizuje na co dzień szereg działań ekologicznych, które wpisują się w szeroko rozumianą edukację dla zrównoważonego rozwoju. 
Dzięki takim inicjatywom uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę na temat ochrony środowiska, ale także uczą się odpowiedzialności za przyszłość naszej planety. 

Galeria zdjęć

DSCN6129 DSCN6145 (1) DSCN6153 DSCN6168 DSCN6194 DSCN6227 DSCN6231 DSCN6236 DSCN6263 DSCN6272 DSCN6354
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności