Logo Miasta i Gminy Połaniec

Ponad 100-uczestników wzięło udział w drugim Rajdzie Burmistrza! (zdjęcia, wideo)

W niedzielne popołudnie (25 czerwca) ponad 100-uczestników wzięło udział już w drugim rowerowym Rajdzie Burmistrza.

Uczestnicy mieli do pokonania trasę ok. 20 kilometrów przygotowaną przez Pana Jerzego Hana. Trasa prowadziła przez piękne i malownicze zakątki naszej Gminy. W miejscowości Zrębin na wszystkich uczestników czekał przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich poczęstunek.

  • Bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w kolejnym już rowerowym rajdzie. Cieszę się, że drugi rajd przyciągnął jeszcze więcej osób niż poprzedni – powiedział Jacek Benedykt Nowak – burmistrz Miasta i Gminy Połaniec.

Rajd rowerowy jest dla każdego – nieważne ile, kto ma lat. Najmłodszy uczestnik niedzielnego rajdu miał dokładnie 1 rok i 9 miesięcy! 

Na trasie rajdu mogliśmy spotkać - Rafała Godzwona, który jeszcze niedawno podbijał Brazylię w zawodach  na 10-krotnym Ironmanie! 

Metą rowerowego Rajdu Burmistrza był Plac Uniwersału Połanieckiego, na którym uczestnicy pojawili się kilka minut przed rozpoczynającą się Nocą Świętojańską.

Przypomnijmy, że każdy uczestnik wycieczki miał włączoną aplikację Aktywne Miasta, w której nasza Gmina walczy o Rowerową Stolicę Polski. 

Bardzo dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich ze Zrębina za przygotowanie posiłku, Miłośnikom Turystyki z Połańca, Ochotniczej Straży Pożarnej ze Zrębina oraz Policji za zabezpieczenie przejazdu.

Kolejny rajd? Już niedługo!   

Galeria zdjęć

rower_0a rower_1a rower_2a rower_4a rower_10a rower_3a rower_5a rower_6a rower_7a rower_8a rower_9a rower_11a rower_12a rower_13a rower_18a rower_14a rower_16a rower_15a rower_19a rower_17a rower_20a rower_21a rower_22a rower_23a
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności