Logo Miasta i Gminy Połaniec

Reprezentant Koła Wędkarskiego nr 25 z Połańca wziął udział w Spławikowych Mistrzostwach Polski

W dniach 11–12 października 2025 roku, nad zbiornikiem wodnym Rydzyna w miejscowości Dąbcze, odbyły się Spławikowe Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieży U25. W prestiżowym wydarzeniu wzięło udział wielu czołowych zawodników z całego kraju, rywalizujących w dwóch kategoriach wiekowych: seniorów oraz młodzieży.

W zawodach, zorganizowanych przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu na zlecenie Zarządu Głównego PZW, udział wzięło również Koło Wędkarskie nr 25 przy Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec. Reprezentantem Koła był Prezes Pan Dawid Biernat, który godnie reprezentował połaniecką społeczność wędkarską na arenie ogólnopolskiej.

Zawody odbywały się w dwóch turach i przebiegły w sportowej, a zarazem koleżeńskiej atmosferze. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Powiatu Leszczyńskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna oraz Prezesa Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu.

Udział Koła nr 25 w wydarzeniu tej rangi to dowód na aktywność i zaangażowanie lokalnej społeczności w rozwój sportu wędkarskiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych zawodach wędkarskich!

Galeria zdjęć

5bfb71f0-e7fe-4520-a02e-5ce177bd9678 afde6e93-2540-4c17-9c26-aff2f41ce472 zbiornik-rydzyna-mistrzostwa-polski-wedkarskie-123 zbiornik-rydzyna-mistrzostwa-polski-wedkarskie-098 DSC_0045 DSC_0016
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności