Logo Miasta i Gminy Połaniec

Rowerowa Stolica Polski - konkurs dla szkół

Serdecznie zapraszamy szkoły z terenu Miasta i Gminy Połaniec do udziału w akcji „Rowerowa Stolica Polski”.

Zasady pozostają bez zmian — zwycięży klasa, która wspólnie przejedzie największą liczbę kilometrów.

  • Na wygraną klasę czeka nagroda niespodzianka!

Rywalizacja rozpoczyna się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca.

Zachęcamy do udziału i wspólnej zabawy!

Aby wziąć udział w zabawie należy ściągnąć aplikację "Aktywne Miasta" na swój telefon, wyszukać Gminę Połaniec oraz wybrać Grupę z pełną nazwą szkoły i klasy i dołączyć do niej.

www.aktywne.miasta.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności