Logo Miasta i Gminy Połaniec

Spławikowo-gruntowe zawody upamiętniające 229 Rocznicę Uniwersału Połanieckiego

W dniu 14 maja 2023 roku na Zalewie Zrębin zostały rozegrane spławikowo-gruntowe zawody upamiętniające 229 Rocznicę Uniwersału Połanieckiego.

W zawodach uczestniczyło 25 wędkarzy z różnych Kół Okręgu Tarnobrzeg i Kielc. Pogoda była sprzyjająca wędkarzom, lecz „ryba słabo brała”. Do zdobycia były 4 puchary oraz 8 nagród w postaci sprzętu wędkarskiego.

  1. miejsce zajął Lipiński Piotr z koła 25 w Połańcu
  2. miejsce zajął Sowiński Marek z koła 25 w Połańcu
  3. miejsce zajął Wiciński Paweł z koła Zawichost
  4. miejsce zajął Kusek Rafał z koła 39 Miechocin Tarnobrzeg
  5. miejsce Biśtyga Maciej z koła 25 w Połańcu
  6. miejsce Chwałek Mariusz z koła 39 Miechocin Tarnobrzeg
  7. miejsce zajął Dróżdż Andrzej z koła 39 Miechocin Tarnobrzeg
  8. miejsce zajął Burczak Andrzej z koła 29 Serbinów Tarnobrzeg

Największą rybę złowił Biśtyga Maciej z koła 25 w Połańcu był to amur.

Puchary i nagrody wręczył zwycięzcom Burmistrz Miasta i Gminy w Połańcu Pan  Jacek Benedykt Nowak, który także kibicował wędkarzom podczas zawodów.

Organizatorem zawodów było koło 25 przy Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec, sędzią głównym był Adam Mamuszka, sędzią sekretarz była Aneta Kochańska, a sędzią wagowym był Robert Sławiński.

Nagrody ufundował Urząd Miasta i Gminy w Połańcu, a puchary i posiłek koło 25 przy UMiG w Połańcu. Po posiłku, wręczeniu pucharów i nagród serdeczne podziękowanie za przybycie Panu Burmistrzowi złożyli wędkarze i Prezes koła 25. Burmistrz pan Jacek Benedykt Nowak także pogratulował wędkarzom i życzył dalszych wędkarskich sukcesów.

Z wędkarskim pozdrowieniem Prezes Koła 25

Adam Mamuszka

Galeria zdjęć

IMG_3882 IMG_3824 IMG_3826 IMG_3829 IMG_3833 IMG_3835 IMG_3840 IMG_3843 IMG_3849 IMG_3873 IMG_3875 IMG_3881
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności