Spotkania w miejscowościach Kamieniec oraz Wymysłów - za nami
W dniu, 13 lutego, odbyły się zebrania wiejskie w miejscowościach Kamieniec oraz Wymysłów. Spotkania miały na celu podsumowanie inwestycji zrealizowanych w roku 2023 oraz przedstawienie realizowanych i planowanych inwestycji w 2024 roku.
Na spotkaniach pojawili się – Jacek Benedykt Nowak – Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Jarosław Kądziela - Zastępca Burmistrza, Jadwiga Mirecka – Sołtys Wsi Kamieniec, Rafał Trąd – Sołtys Wsi Wymysłów, Zbigniew Rodenko – Radny Rady Miejskiej w Połańcu, Magdalena Góral – Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Połańcu, Danuta Bobrowska - Kierownik Referatu Techniczno – Inwestycyjnego, Renata Szmit – Inspektor ds. urbanistki oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Połaniec.
Podczas spotkania omawiano inwestycje mające na celu poprawę jakości życia w Gminie Połaniec. Mieszkańcy mieli okazję dowiedzieć się, jakie projekty zostały zrealizowane w minionym roku oraz jakie planowane są w najbliższych miesiącach.
Podczas dyskusji mieszkańcy mieli możliwość zadawania pytań i wyrażania opinii na temat planowanych inwestycji oraz działań podejmowanych przez Władze Miasta i Gminy Połaniec. Obecność Burmistrza, radnych i przedstawicieli jednostek zapewniła pełne wsparcie oraz odpowiedzi na wszelkie pytania zebranych mieszkańców.
Tematem poruszanym podczas spotkania był również program „Czyste Powietrze” oraz informacje o dostępnym punkcie konsultacyjno-informacyjnym w Urzędzie Miasta, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać porady oraz pełne wsparcie.
