Logo Miasta i Gminy Połaniec

Spotkanie Burmistrza z przedstawicielami Jednostek

W dniu 3 sierpnia 2023 roku - Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Jacek Benedykt Nowak zainicjował spotkanie z przedstawicielami Jednostek obowiązanych do podejmowania działań na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej. Na spotkaniu obecni byli Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec – Jacek Benedykt Nowak, Sekretarz Gminy – Bogumiła Niespodziewana, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Połańcu – Ewa Tomalska, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w  Ruszczy - Małgorzata Łukaszek, Dyrektor Przedszkola Publicznego – Anna Kaniszewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Połańcu– Gabriela Zielińska, Przewodnicząca GKRPA w Połańcu – Małgorzata Żugaj, p.o. Dyrektora SPZOZ w Połańcu – Paulina Mielnik, Komendant Komisariatu Policji – Damian Łasak, Pedagog szkolny Zespołu Szkół w Połańcu – Małgorzata Walczyk – Konat, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego – Łucja Maćkowska.

W związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej na spotkaniu przedstawiono zmiany dotyczące pracy Zespołu Interdyscyplinarnego oraz Grup Diagnostyczno – Pomocowych. Omówiono zakres współpracy pomiędzy instytucjami w zakresie tworzenia i skutecznej realizacji ustawowych zadań Zespołu Interdyscyplinarnego na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej  na terenie miasta i gminy Połaniec.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności