Spotkanie Świątecznie w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach
W dniu 16 grudnia 2024 roku Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Pan Jacek Benedykt Nowak, uczestniczył w spotkaniu zorganizowanym przez Wojewodę Świętokrzyskiego, Pana Józefa Bryka.
W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele lokalnego parlamentu oraz samorządowcy z województwa świętokrzyskiego.
Była to doskonała okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń świątecznych, podsumowania minionego roku oraz wyrażenia wdzięczności za dotychczasową współpracę. W serdecznej atmosferze pełnej wzajemnego szacunku i otwartości, uczestnicy wymienili się doświadczeniami i pomysłami, które będą miały wpływ na dalszy rozwój naszego regionu.
