Logo Miasta i Gminy Połaniec

Spotkanie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Starachowice - Współpraca dla rozwoju

W dniu dzisiejszym, tj. 14 marca 2024 roku w siedzibie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice (SSE), odbyło się ważne spotkanie, które skupiło uwagę na wzmacnianiu współpracy, planowanych inwestycjach oraz wspólnym rozwoju regionu. W spotkaniu uczestniczył Marcin Perz – Prezes Zarządu SSE, Jacek Benedykt Nowak - Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec oraz Jarosław Kądziela - Zastępca Burmistrza. 

Podczas spotkania została omówiona istota współpracy pomiędzy strefą, a samorządami. Silne relacje i wzajemne wsparcie są kluczowe dla dalszego rozwoju regionu oraz przyciągania nowych inwestycji. Współpraca między SSE, a władzami Miasta i Gminy Połaniec ma na celu stworzenie atrakcyjnych warunków dla przedsiębiorców oraz tworzenie nowych miejsc pracy.

Omawiane zostały także planowane inwestycje, które mają przyczynić się do dalszego wzrostu gospodarczego regionu. Planowane inwestycje mają na celu zwiększenie atrakcyjności Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice dla potencjalnych inwestorów oraz umocnienie jej pozycji na rynku.

Nie bez znaczenia pozostaje również pozyskiwanie środków na rozwój regionu. Prezes SSE podkreślił potrzebę aktywnego działania na rzecz pozyskiwania funduszy zewnętrznych, zarówno krajowych, jak i europejskich. Jest to istotny element w realizacji planów inwestycyjnych oraz wspólnego rozwoju obszaru.

Na zdjęciu ubrani w garnitury - Burmistrz oraz Zastępca Miasta i Gminy Połaniec oraz Prezes Specjalnej strefy Ekonomicznej Starachowice.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności