Logo Miasta i Gminy Połaniec

Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych placówek oświatowych

W dniu dzisiejszym (25.08.2022r.) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Połaniec odbyło się spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych zrzeszających nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Połaniec. W spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Jacek Benedykt Nowak, Zastępca Burmistrza Jarosław Kądziela, Sekretarz Bogumiła Niespodziewana oraz Skarbnik Małgorzata Żugaj.

Tematem spotkania było omówienie propozycji związków zawodowych dotyczących zróżnicowania dodatku funkcyjnego dla wychowawców oddziałów klasowych w związku z trwającymi pracami nad projektem budżetu na 2023r.

/Iwona Stachura/

Galeria zdjęć

Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych placówek oświatowych 4 Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych placówek oświatowych 3 Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych placówek oświatowych 2 Spotkanie z przedstawicielami związków zawodowych placówek oświatowych 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności