Logo Miasta i Gminy Połaniec

Sukcesy Kajmana na Letnich Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego

Za naszymi zawodnikami dwudniowe zmagania na Letnich Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu. Zawody rozegrane zostały w kategoriach: Open, Junior Młodszy (14-16-lat) i Młodzik (12-13 lat).

10–11.06.2023 r. miały miejsce Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu, które odbyły się na pływalni ,,RWASZCZYZNA” w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Udział w zawodach zgłosiło 10 klubów. Nasz klub reprezentowało czworo zawodników: Bartosz Szyszkowski klasyfikowany jako Junior Młodszy oraz Igor Sawicki, Zuzanna Bzówka i Aleksandra Wójtowicz klasyfikowani jako Młodziki, którzy na co dzień trenują pod okiem trenera Kacpra Ciepieli.

  • Bartosz Szyszkowski w swojej kategorii trzykrotnie zdobył złoto na 50, 100 i 200m stylem grzbietowym, II miejsce na 50m stylem dowolnym oraz w klasyfikacji Open: II miejsce na 50m i III miejsce na 200m stylem grzbietowym.
  • Igor Sawicki dwukrotnie ulokował się na VI miejscu na 100m i 200m stylem grzbietowym oraz zajął VII miejsce na 50m grzbietem.
  • Zuzanna Bzówka w kategorii Młodzik stanęła na podium zdobywając II miejsce na 50m stylem klasycznym, dwa razy miejsce IV na 100m stylem klasycznym i 800m stylem dowolnym i V miejsce na 200m stylem klasycznym.
  • Aleksandra Wójtowicz wywalczyła srebro na 400m stylem zmiennym, a także zajęła VII miejsce na 50m stylem motylkowym i VIII miejsce na 100m stylem dowolnym.

Brawa dla zawodników!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności