Logo Miasta i Gminy Połaniec

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu

24 listopada 2023 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Finał  Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Uczniowie rywalizowali w sztafetach pływackich  6 razy 25 metrów stylem dowolnym. Świetnie spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej im.T Kościuszki w Połańcu. W rywalizacji chłopców rocznika 2011 i młodsi wywalczyli 2 miejsce.

Skład drużyny :  Kosowicz Gabriel, Olejarnik Kamil, Igor Bąk, Bartosz Kot, Rachuna Marcel, Tałaj Filip,  Kamil Bielat. W kategorii wiekowej 2009-2010  drużyna chłopców  uplasowała się na  3 miejscu - Sawicki Igor, Maj  Marcel, Kałat Dawid, Saramak Maciej, Tomasik Wiktor, Latosiński Bartek. Opiekunem  uczniów  był mgr Rafał Mikoda.
W rywalizacji dziewcząt rocznik 2009-2010 uczennice naszej szkoły zajęły bardzo nielubiane przez sportowców 4  miejsce: Wójtowicz Aleksandra, Żelazny Hanna, Witek Zuzanna, Bzówka Zuzanna, Pośpiech Karolina,  Przysucha Karolina. Najmłodsze dziewczynki z rocznika  2011 i młodsze wywalczyły 6 miejsce. Opiekunami uczennic były mgr Alina Switek i mgr Ewa Lasota.

Galeria zdjęć

IMG-20231124-WA0003 IMG-20231124-WA0004 IMG-20231124-WA0005 IMG-20231124-WA0006 IMG-20231124-WA0007
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności