Logo Miasta i Gminy Połaniec

SZEŚĆ MEDALI PRZYWIEŹLI ZAPAŚNICY CZARNYCH POŁANIEC Z RZESZOWA!

4 września 2022 odbył się w Rzeszowie III Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich w zapasach, w którym wzięło udział ponad 120 zawodników z Polski, Węgier i Ukrainy.

Trener Tadeusz Szkwarek stwierdził, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie i to zarówno, jeśli chodzi o przygotowanie techniczne, jak i kondycyjne zawodników, walki zatem były zacięte a o zwycięstwie często decydowały ostanie sekundy. Biorąc to pod uwagę, tym bardziej powinien cieszyć dobry wynik naszych zawodników – podkreślił szkoleniowiec.

Medale dla sekcji zapaśniczej Miejskiego Klubu Sportowego CZARNI Połaniec zdobyli:

W grupie wiekowej dzieci: Nikodem Żabicki i Filip Kuliński; obaj wywalczyli brąz w swoich kategoriach wagowych.

W grupie wiekowej młodzików: Hubert Ostrowski – srebrny medal, Kuba Grabda – brązowy medal, Maciej Ciesielski – brązowy medal, Maciej Mikina – brązowy medal.

Jakub Szkwarek uplasował się na miejscu piątym.

Dziękujemy naszym najmłodszym zawodnikom za ambitnie podjęte wyzwanie oraz sprostanie oczekiwaniom, jakie przed nimi postawili szkoleniowcy Anna Wawrzycka i Tadeusz Szkwarek.

Galeria zdjęć

20220904_092745 20220904_171959 20220904_114919
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności