Logo Miasta i Gminy Połaniec

Turniej piłki nożnej oldbojs

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Stowarzyszenie "Z tradycją w Nowoczesność" oraz Grupa OLDBOJS Połaniec   z serdecznie zapraszają na Turniej Piłki Nożnej OLDBOJS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, który odbędzie się w najbliższą sobotę 22 luty 2025 roku w Nowej Hali Sportowej "OLIMPIA" przy Szkole Podstawowej w Zrębinie o godzinie 14:00. 

W rozgrywkach wystąpią cztery drużyny:

  • Stal Mielec
  •  AKS Busko Zdrój
  • Jednostka Wojsk Amerykańskich stacjonująca w Nowej Dębie
  • Czarni Połaniec  

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania i życzymy udanej zabawy ! Niech wygra najlepszy !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności