Logo Miasta i Gminy Połaniec

Turniej w bule o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec dla seniorów – sportowa rywalizacja i integracja

20 maja przed muszlą koncertową w Połańcu, odbył się Turniej w bule o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, skierowany do seniorów.

W piękne, wiosenne popołudnie na starcie stanęła liczna grupa seniorów, gotowych do sportowej rywalizacji, wspólnej zabawy i integracji na świeżym powietrzu.

Turniej został zorganizowany z myślą o aktywizacji osób starszych oraz promocji zdrowego, aktywnego stylu życia. Bule – francuska gra towarzyska, która zyskuje w Polsce coraz większą popularność, a wczorajsze zawody są tego najlepszym dowodem.

Rozgrywki przebiegały w serdecznej atmosferze, pełnej wzajemnego szacunku i zgodnej z zasadami fair play. Uczestnicy wykazali się nie tylko sportowym duchem, ale również dużą precyzją i zaangażowaniem. Każda runda dostarczała emocji, a zawodników gorąco wspierali pozostali uczestnicy.

Turniej nie tylko dostarczył sportowych wrażeń, lecz także stał się okazją do spotkań, rozmów i umacniania więzi w lokalnej społeczności. Dla wielu uczestników było to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także ważny element życia społecznego, przeciwdziałający samotności i wspierający poczucie przynależności.

 

Galeria zdjęć

DSC_0001 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0008 DSC_0011 DSC_0012 DSC_0013 DSC_0018 DSC_0020 DSC_0023 DSC_0029 DSC_0030 DSC_0031 DSC_0032 DSC_0037 DSC_0040 DSC_0045 DSC_0048 DSC_0051 DSC_0053 DSC_0057 DSC_0060 DSC_0066 DSC_0067 DSC_0074 DSC_0075 DSC_0078 DSC_0079 DSC_0081 DSC_0085 DSC_0087 DSC_0096 DSC_0098 DSC_0100 DSC_0103 DSC_0106
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności