Logo Miasta i Gminy Połaniec

W Połańcu uzbierano ponad 32 litry krwi

Honorowi krwiodawcy z Połańca po raz kolejny udowodnili, że energię mają we krwi. Podczas ostatniej majowej akcji, która odbyła się w Elektrowni Połaniec, na rzecz potrzebujących przekazali ponad 32 litry krwi. 

Enea Elektrownia Połaniec, w ramach programu „Energię mamy we krwi” realizowanego pod patronatem Grupy ENEA, 23 maja przeprowadziła 22. już akcję oddawania krwi. Chętnych do oddawania krwi nie brakowało. W wydarzeniu udział wzięło aż 75 osób, które zdecydowały się podzielić tym cennym darem życia. Wśród krwiodawców byli także przedstawiciele Zarządu Enei Elektrowni Połaniec, którzy zachęcają pracowników do udziału w akcjach.

  • Dziękuję wszystkim naszym pracownikom, którzy oddają krew. Wasze zaangażowanie jest nieocenione - powiedział Jerzy Król, wiceprezes Enei Elektrowni Połaniec, który oddawał krew po raz kolejny.

W ramach akcji udało się zebrać imponującą ilość - ponad 32 litry krwi. Krew oddawali nie tylko pracownicy elektrowni i spółek, ale także policjanci, wolontariusze, a także rodziny pracowników i mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Akcje krwiodawstwa w Enei Elektrowni Połaniec są doskonałym przykładem wspólnotowego działania na rzecz innych. To wyraz solidarności i gotowości do pomocy, który warto kontynuować i wspierać.

Dziękujemy wszystkim honorowym krwiodawcom!

Galeria zdjęć

01 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności