Logo Miasta i Gminy Połaniec

Wakacyjna praca dla młodzieży - trzecia grupa zakończyła pracę

W dniu 16 sierpnia 2023 roku trzecia grupa młodzieży zakończyła swój udział w programie „Wakacyjna praca dla młodzieży – 2023” organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy w Połańcu.

Młodzież była zatrudniona w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, Ośrodku Sportu i Rekreacji w Połańcu, Miejsko – Gminnej Bibliotece w Połańcu oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Połańcu.

Dzięki możliwości pracy w tych jednostkach młodzi ludzie poznali zakres ich funkcjonowania oraz mieli możliwość spróbowania swoich sił w wyznaczonych przez przełożonych zadaniach.

Nauczyli się również współpracy oraz poznali nowych, ciekawych ludzi.

Kończąc swój udział w programie byli bardzo zadowoleni, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni na kolejne tego typu doświadczenia, a także w niedługiej perspektywie na pracę na etacie.

W spotkaniu kończącym kolejny etap Programu wziął udział Zastępca Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jarosław Kądziela.

Podziękował młodzieży za tak liczny udział w programie i wręczył upominki osobom, które właśnie dziś zakończyły swoją pracę.

Uczestnikom programu „Wakacyjna praca dla młodzieży – 2023” życzymy udanych i słonecznych wakacji.

 

Galeria zdjęć

DSC_5301 DSC_5307 DSC_5303 DSC_5312 DSC_5311 DSC_5318
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności