Warsztat Terapii Zajęciowej na XX Festiwalu Działań Artystycznych w Staszowie
12 czerwca w Parku Rekreacyjno-Sportowym "Zalew nad Czarną" w Staszowie odbył się koncert promujący twórczość osób niepełnosprawnych połączony z wystawą prac plastycznych.
To okrągła, dwudziesta rocznica Festiwalu, promująca talenty i dorobek artystyczny osób niepełnosprawnych.
Nasz Warsztat w roku bieżącym reprezentowali: Anna Pochroń, Dominika Soboń, Joanna Sobierajska, Małgorzata Niziałek, Paulina Skurska, Mateusz Tutak i Mirosław Filak.
Grupę do występów przygotowały Beata Jungiewicz i Małgorzata Misiak.
Koncertowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych - nasz Warsztat zaprezentował szerokiej publiczności prace z dziedziny pirografii. Stoisko przygotowała Patrycja Soja oraz Janusz Łańka, podopieczny WTZ Połaniec specjalizujący się w danej dziedzinie sztuki.
Organizatorem Festiwalu był Staszowski Ośrodek Kultury.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Staszów oraz Starosta Staszowski.
