Logo Miasta i Gminy Połaniec

Wiosenny Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu, a w szczególności tenisa ziemnego, do udziału w III Singlowym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec!

To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, poczuć sportową rywalizację oraz spędzić aktywnie czas w świetnej atmosferze. Niezależnie od poziomu zaawansowania – liczy się pasja, zaangażowanie i dobra zabawa!

  • Data: 3 maja 2026 r.
  • Godzina: 10:00
  •  Miejsce: Kort tenisowy przy ul. Królowej Jadwigi w Połańcu

Na uczestników czeka sportowa rywalizacja, emocjonujące mecze oraz możliwość zdobycia wyjątkowego trofeum.

Zapisy: telefonicznie lub osobiście w biurze pływalni „Delfin” w Połańcu

Nie przegap tej okazji – chwyć rakietę i dołącz do nas! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności