Logo Miasta i Gminy Połaniec

WKB Rushh Kielce kontra KB Legia Warszawa – Zaproszenie na Mecz Polskiej Ligi Boksu!

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Jacek Nowak oraz Prezes WKB Rushh – Grzegorz Nowaczek, serdecznie zapraszają na mecz bokserski w ramach Polskiej Ligi Boksu, który odbędzie się w sobotę, 22 listopada 2025 roku o godzinie 17:00.

Na ringu spotkają się: WKB Rushh Kielce - KB Legia Warszawa

Miejsce wydarzenia:
Hala Zrębin Arena – Zrębin – Połaniec

Organizatorami wydarzenia są Polski Związek Bokserski oraz Fundacja Polski Boks Olimpijski.

Partner Strategiczny: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Partnerami są m.in.: Ministerstwo Sportu i Turystyki, liczni sponsorzy lokalni i medialni, w tym TVP Sport jako patron medialny.

Darmowe wejściówki dostępne od wtorku, 18 listopada!
Można je odebrać w sekretariacie UMIG Połaniec oraz w biurze OSiR. (Brak możliwości rezerwacji wejściówek telefonicznie. Odbiór w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków sportów walki na wieczór pełen emocji, sportowej rywalizacji i bokserskich wrażeń na najwyższym poziomie!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności