"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"- zakończono akcję
Darmowa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Szkole Podstawowej w Połańcu zakończona. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.
Zebraliśmy 4 palety elektrośmieci. Czekamy na bony prezentowe. Za każde 500 kg zebranego sprzętu, zostanie posadzone 50 drzew. Specjalne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Połańcu za wsparcie i udostępnienie placu.

