Logo Miasta i Gminy Połaniec

"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"- zakończono akcję

Darmowa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Szkole Podstawowej w Połańcu zakończona. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.

Zebraliśmy 4 palety elektrośmieci. Czekamy na bony prezentowe. Za każde 500 kg zebranego sprzętu, zostanie posadzone 50 drzew. Specjalne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Połańcu za wsparcie i udostępnienie placu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności