Logo Miasta i Gminy Połaniec

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet

Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. 

Niech radość i uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia.

Wszystkiego Najlepszego!

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Benedykt Nowak

Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec - Jarosław Kądziela

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności