Logo Miasta i Gminy Połaniec

Z okazji Dnia Energetyka – wyrazy uznania i wdzięczności

 Z okazji Dnia Energetyka składamy wszystkim Pracownikom sektora energetycznego serdeczne podziękowania za codzienny trud, odpowiedzialność i zaangażowanie w zapewnianie bezpieczeństwa energetycznego naszych mieszkańców.

Wasza praca – często niewidoczna, ale niezwykle istotna – jest fundamentem funkcjonowania współczesnego świata. Dziękujemy za niezawodność, profesjonalizm oraz gotowość do działania w każdej sytuacji.

Życzymy zdrowia, pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy, a także sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Jacek Benedykt Nowak
Przewodnicząca Rady Miejskiej, Małgorzata Walenciak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności