Logo Miasta i Gminy Połaniec

Za nami turniej w Bule dla mieszkańców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec

W dniu 8 maja 2025 roku na terenie muszli koncertowej w Połańcu odbył się Turniej w Bule dla mieszkańców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec. 

Mimo chłodnej, wiosennej aury, na starcie pojawili się najodważniejsi mieszkańcy, gotowi do sportowej rywalizacji i dobrej zabawy.

Rozgrywki toczyły się w przyjaznej atmosferze, z zachowaniem zasad fair play. 

Turniej w bule pokazał, że nawet w mniej sprzyjających warunkach pogodowych można stworzyć wydarzenie, które integruje społeczność i promuje aktywny styl życia.

Galeria zdjęć

1c0aedaf-a0ba-4e64-a9c1-0796879797e7 4af342c6-71d0-4237-8006-8b7f3c9b4556 7d88679f-27ab-4911-be05-4cdbbf69674c 9ddb4131-1f24-49c3-b3a9-05d777965427 23fcb5d5-9e5b-40f1-8e3e-a1ffbff41183 155aadb9-a65c-4fd1-adce-c700100e01d9 649bd70c-da3e-435d-b805-71dd629b8efa 7908e86d-4e31-47b8-bc24-895df1415f40 55638462-6c1d-41aa-b18d-1e57e2a34b9a
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności