Zabawa Walentynkowa w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Połańcu!
W rytmie naszych serc – muzyka i taniec – królowały na parkiecie! Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Połańcu spędzili Walentynki w wyjątkowy sposób: wszyscy, razem z terapeutami ubranymi na czerwono, tańczyli, śpiewali i dekorowali Drzewko Przyjaźni .
Drzewko Przyjaźni symbolizuje serdeczność, wsparcie i więzi, które łączą całą społeczność WTZ. Każda ozdoba na drzewku przypominała o wzajemnej życzliwości i przyjaźni między podopiecznymi oraz terapeutami.
Dzień pełen był radości, śmiechu i wspólnej zabawy – Walentynki w WTZ pokazały, jak ważna jest wspólnota, serdeczność i bycie razem.
