Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zakończenie wakacji z CKiSz

To już ostatnia wycieczka organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w ramach wakacji. Gdy inni przygotowywać się będą do rozpoczęcia roku szkolnego, my mocnym akordem chcemy zakończyć wakacje i wspólnie z Wami zaszaleć w ulubionym Parku Rozrywki Energylandia.  

Wyjazd 29 sierpnia o godzinie 6:00
Zapisy i wpłaty na wycieczkę w kasie CKiSz !!

W programie: wszystkie dostępne atrakcje Energylandii oraz obiad. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności