Zakończenie wakacji z CKiSz
To już ostatnia wycieczka organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu w ramach wakacji. Gdy inni przygotowywać się będą do rozpoczęcia roku szkolnego, my mocnym akordem chcemy zakończyć wakacje i wspólnie z Wami zaszaleć w ulubionym Parku Rozrywki Energylandia.
Wyjazd 29 sierpnia o godzinie 6:00
Zapisy i wpłaty na wycieczkę w kasie CKiSz !!
W programie: wszystkie dostępne atrakcje Energylandii oraz obiad.

